akvarel, karton
25,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1912-13
bronzová plastika
v. 27,4 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
komb. technika, kvaš, pastel, karton
49 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD J. Trampota 1913
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevný pastel, papír
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
litografie 31/40
58 x 34 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kresba tužkou, papír
27,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD F. Muzika 47
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, tempera, tužka, pastelky, karton
31,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Toyen
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
92 x 67 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1940
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1909
barevné křídy, karton
32 x 35,5 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
64 x 46 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, olej. tempera, kvaš, lepenka
68,5 x 85 cm
Signatura: sign. LD Brož Paris 35
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš, papír
28,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD E. Filla
olej, plátno
73 x 135 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
olej, plátno
61 x 80,5 cm
Signatura: sign. LD feigl
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. PD F.B. 1934
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
17 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu A. Fišárek 41
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu foltýn 1944
34 x 26 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Kerhart 1943.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevný pastel, papír
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, karton
28 x 19 cm
Signatura: sign. LD Kupka
tužka, akvarelová běloba, karton
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kubišta
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1935 - 40
olej, plátno
30,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
47 x 56 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, plátno
40,5 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
olej, plátno
64 x 48 cm
Signatura: sign. PD V. Nowak
1922
kresba tuší, papír
27,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen 1922
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1915
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. LD 1915 E. Pittermann
kol. r. 1930
olej, malířská lepenka
59,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
kol. r. 1925
komb. technika, kvaš, tuš, tužka, papír
29 x 23 cm
Signatura: sign. DU A. Procházka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, pastel, kvaš, tuš, karton
44 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
lavírovaná tuš, papír
50 x 31
Signatura: sign. LD AP
olej, plátno
57 x 80 cm
Signatura: sign. PN Reichental 35
Vyvolávací cena: | 87 000 Kč |
lept 226/300
39 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 947
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
27 x 19,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44, v tisku T
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kvaš, pastel, karton
42 x 33 cm
Signatura: sign. PD razítkem Z pozůstalosti A. Wachsmanna č.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |