olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 31.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1916
olej, plátno
55 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Liška Písecký 1916.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, plátno
66 x 85 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD F. Škrabánek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kolem r. 1850
olej, dřevěná deska
18 x 26 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kolem r. 1840
olej, plátno
21,8 x 17,8 cm
Signatura: sign. PD monogram AB
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kolem r. 1895
olej, dřevěná deska
37,5 x 50,5 cm
Signatura: značeno PD monogram JS
Vyvolávací cena: | 199 000 Kč |
kolem r. 1910
akvarel, karton
54 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
olej, lepenka
59 x 69 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, plátno
59 x 80 cm
Signatura: sign. PN Jan Mehl
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1907
olej, plátno
25 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD J. Minařík 1907
1906
plastika, pálená hlína
v. 40 cm
Signatura: sign. PD Štursa
olej, plátno
42 x 55 cm
Signatura: sign. PD Fr. Myslivec 1929
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1912
86,7 x 57,9 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
1916
barevný lept s akvatintou č. 288
42 x 54 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
po r. 1885
olej, plátno
71,3 x 37,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, dřevěná deska
25 x 32 cm
Signatura: sign. LD JU
olej, plátno
140 x 70 cm
Signatura: sign. LN šíma 1927, PD J. Šíma 1927
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |