kolem r. 1932
olej, plátno
91 x 71 cm
Signatura: sign. LN J. Bauenfreund
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1911
akvarel, tuš, papír
41 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD AP 1911
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
26 x 64 cm
Signatura: sign. PD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1918
malba tuší, karton
30 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Šp. 18
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signatura: datováno PN 1949
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
55,5 x 54,5 cm
Signatura: sign. PU Veris Paris
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1958
olej, malířská lepenka
83 x 65 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, malířská lepenka
61 x 48 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
30 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn Praha 1935
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. Fr. Hudeček 43
komb. technika, kvaš, akvarel, karton
24 x 16 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: sign. PN Matal - 49.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. V. Barnet
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tužkou, karton
12 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1920
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kresba uhlem, karton
61 x 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
43,5 x 70 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PN R. Hliněnský 58
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1910
pastel, lepenka
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD H
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
55 x 69 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček 1930
olej, plátno
52 x 66 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1942
Vyvolávací cena: | 79 000 Kč |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1921
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
34 x 55 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 37
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
olej, lepenka
44 x 35 cm
Signatura: sign. PD A Moravec 33
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 93,5 cm
Signatura: sign. LD V. Rabas 36
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
37 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tuš, karton
48,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD AP 1935
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
20 x 26 cm
Signatura: sign. PD AP 1926
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kresba uhlem, ruční papír
46,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD LP
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, překližka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Světlík
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
60 x 89 cm
Signatura: sign. PD Veris
olej, dřevěná deska
57,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 1940
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1936
barevné křídy, pastel, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. DU Tichý 19/6
1917
kresba pastelem, karton
24 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD F. Vobecký
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |