komb. technika, kvaš, tempera, koláž, lepenka
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Firenze VII 85 J. Jíra
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 71
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Showdown, PD State Louis, na rubu A. Miku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
63 x 79 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, tempera, kvaš, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. DU Sklenář 67
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
30,5 x 23 cm
Signatura: na rubu podpis a razítko
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 40 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 64
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2x plastika, olovo, barveno, částečně zlaceno
v. 74 cm, 72 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 72 cm
Signatura: sign. O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie 17/200
32 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
8x kvaš, tuš, karton
44,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram KŠ 35
kolem r. 1910
olej, malířská lepenka
36 x 40 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, plátno
36 x 48 cm
Signatura: sign. PD R. Havelka
kolem r. 1925
olej, lepenka
40 x 54 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J Honsa 1912
olej, lepenka
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD J. Holub. 1939
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1924
olej, karton
38 x 49 cm
Signatura: sign. LD Kavan
kolem r. 1905
olej, lepenka
46,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, lepenka
58 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1915
kvaš, tužka, karton
14 x 18 cm
Signatura: sign. LD Panuška 1915
kolem r. 1910
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
kolem r. 1915
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 99 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1895
olej, lepenka
45 x 52 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kolem r. 1880
olej, dřevěná deska
13 x 11 cm
Signatura: sign. PD A. Lhota
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kolem r. 1905
olej, plátno
62 x 85 cm
Signatura: sign. VD V. Jansa
olej, lepenka
35 x 51 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 50 cm
olej, lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. LD O Bubeníček
kolem r. 1925
olej, lepenka
51,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
olej, plátno
21 x 30 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, lepenka
38,5 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Cína Jelínek
kolem r. 1940
olej, plátno
52 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Kosinka
kolem r. 1940
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. R. Linhart.