kresba perem, papír
10,5 x 8 cm
Signatura: značeno na rubu v přiloženém dopise Jana Zrzavého
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
lavírovaná tuš, karton
36,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD Paul Citroen VII 32 La Sarrar
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevná litografie, ruční papír, vodní značky
47 x 63 cm
Signatura: značeno autorským razítkem, LD ručně "EA III/XVI"
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 27,5 cm
Signatura: sign. V. Preclík 60
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
80 x 50 cm
Signatura: sign. DU Janeček
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
89 x 61 cm
Signatura: sign. DU Janeček 71
Vyvolávací cena: | 67 000 Kč |
komb. technika, tuš, asambláž, karton
60,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Věra Janoušková 1977
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, sololit
30 x 60 cm
Signatura: sign. PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
olej, sololit
70 x 92 cm
Signatura: sign. PD Matal 82
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolorovaná froasáž
49 x 38 cm
Signatura: sign. PD LN 16/3/79
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
enkaustika, plátno
115 x 130 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 74
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
102 x 73 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 95
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, plátno
45,5 x 35 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, papír
72 x 105
Signatura: sign. PD Načeradský 86
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
černá tempera, karton
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 2001
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tuší, čínský papír
140 x 70 cm
Signatura: sign. PD Schmidt
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kresba tužkou, karton
75 x 46 cm
Signatura: sign. na rubu Jitka Svobodová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
pastelové pigmenty, japan
94 x 63 cm
Signatura: sign. DU A. Šimotová 89
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 86
Vyvolávací cena: | 9 600 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, lept
63 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Anderle 1984
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tempera
41 x 29
Signatura: sign. DU A Born 82
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
akvarel, karton
39 x 31 cm
Signatura: sign. LU A Born 91
35,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
tempera, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD V. Hlubuček
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
tuš, akvarel, karton
43 x 31 cm
Signatura: sign. PD AH 64 Praha
komb. technika, tuš, koláž, karton
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu AH 61
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
55 x 67 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 86 000 Kč |
olej, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, koláž, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94
komb. technika, tempera, lepenka
42 x 57 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 64
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 95
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |