olej, lepenka
39,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Wohlrab 1942
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 55 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jos. Svoboda
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1921
akvarel, pastel, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. LD JU 21
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |