litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Kainar 46
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
akvarel, karton
16 x 10 cm
Signatura: sign. LD Matal 48.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kresba tužkou, papír
26 x 17 cm
Signatura: sign. PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, překližka
40 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 42
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1914
dřevořez, 6 ks, č. 11
17,2 x 20,4 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1918
23 x 15 cm
Signatura: sign. v tisku K
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1914 - 18
23 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
20.léta 20. stol.
22 x 16 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
18 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1920
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1918
24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1918
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
55 x 40 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 1936 Brno
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
28,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn Fr. 1935
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš, tužka, karton
33 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
1912
kresba uhlem, karton
20 x 28 cm
Signatura: sign. PD feigl 1912
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
komb. technika, kvaš, tužka, karton
35,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Feigl 1927
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, karton
18 x 25,5 cm, 18 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD AH 32
1911-12
bronzová plastika
v. 21,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
55 x 44 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
kol. r. 1925
uhel, běloba, karton
48 x 62 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
43,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 37.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
16 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu autorem D 11/2 1939
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD F. Duša
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
38,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Hliněnský R. 43
1908
olej, plátno
59 x 44,5 cm
Signatura: sign. LN Kars 08
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, plátno
76 x 100 cm
Signatura: sign. O. Kerhart 1929
olej, lepenka
49 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Král
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
35 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba perem, papír
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Alfréd Justitz 1930
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
30 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. V. Novák 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevné tuše, karton
30 x 44 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
malba kvaší, karton
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
malba kvaší, karton
30 x 44 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |