kresba tužkou, karton
40 x 27 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 28.8.1972
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
suchá jehla 4/5
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 65
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. DU J. Jíra 92
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1998 - 9
komb. technika, olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. DU J. Jíra 98 - 9
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 99
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
31,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. DU M. Netík 76
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1952
olej, lepenka
14 x 20 cm
Signatura: sign. LD Liesler 1952
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
alchymáž
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU monogram LN
alchymáž, akvarelová froasáž
48 x 37 cm
Signatura: sign. DU LN 26.8.77
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
suchá jehla 14/25
26,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Toyen
vosková komb. technika, lepenka
48 x 38 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1983
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, pastel, kvaš, akavarel, karton
28 x 66 cm
Signatura: sign. PD D. Matouš
lept 20/100
25,2 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevná litografie 30/200
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
40 x 54 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
20. léta 20. stol.
olej, lepenka
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1920
33 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1910 - 12
olej, plátno
94 x 114 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 38
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
32 x 49 cm
Signatura: sign. PD Panuška
kol. r. 1920
olej, sololit
41 x 47 cm
Signatura: sign. LD Jos. Štolovský
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, karton
26 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. V. Radimský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kol. r. 1905
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
olej, plátno
68 x 90 cm
Signatura: sign. LD Jambor Jos. 1937
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
17. století, 1650 -70
olej, plátno, rentolováno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
komb. technika, tužka, kvaš, papír
42 x 25 cm
Signatura: sign. PD Mucha
2. pol. 19. stol.
kresba rudkou, bílá křída, papír
34 x 29 cm
Signatura: sign. PD monogram JNKÝ
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1844
olej, plátno
45 x 36,3 cm
Signatura: sign. LU Frankenberger 1844
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
olej, plátno
17 x 27 cm
Signatura: sign. LD B. Mühlig
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol. r. 1900
akvarel, lepenka
8,5 x 11,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
bronzová plastika
v. 41 cm
Signatura: sign. dole Horejc
lept, akvatinta
35 x 29 cm
Signatura: sign. PD V. Preissig