olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
23 x 30,8 cm
Signatura: sign. PD J. Král
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: značeno na rubu K. Langer
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
olej, karton
20 x 28 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
40 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek 28
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
32 x 48 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, karton
49 x 66 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. VD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kol. 1905
mosaz , sklo
v. 155 cm
Signatura: neznačeno, připsáno Adolf Loos (1870 - 1933)
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1914
olej, plátno
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Rudolf Fuchs 1914
1828
olej, dřevěná deska
23 x 29,5 cm
Signatura: sign. uprostřed P. H. 1828
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol. r. 1880
olej, dřevěná deska
32 x 19 cm
Signatura: sign. LD Robert Russ
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plaketa
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD F. B. 1925
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska (holandská mříž)
55 x 117 cm
Signatura: sign. PD B. Knüpfer
olej, plátno
44 x 33 cm
Signatura: sign. LN Ant. Brunner 1932
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1893
komb. technika, tuš, akvarel, karton
58,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD OL 93
lavírovaná kresba, tuš, kvaš, lepenka
46,5 x 36 cm
Signatura: sign. VD L. Marold
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
bronzová plastika
v. 40,5 cm
Signatura: sign. dole Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1910
48 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Rélink 1910
17 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku PV, vzadu V. Preissig New York C
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 85 cm
Signatura: sign. LD Jos. Procházka
barevná akvatinta
45 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1893
olej, plátno
53 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1893
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
olej, malířská lepenka
26 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1938
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1927
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kol. r. 1905
olej, karton, lepenka
70,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
93 x 73,5 cm
Signatura: sign. LU T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1930
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
60,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1915
olej, plátno
57 x 82 cm
Signatura: sign. LD JU 1915
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, malířská lepenka
44 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1938
kresba uhlem, karton
78 x 58 cm
Signatura: sign. DU M. Švabinský
olej, plátno
92 x 60 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 1926
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno(XIV, reprod.Musajon 1929-30, str. 161
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |