olej, karton
29 x 19 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
suchá jehla 8/20
14,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 44
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
lept, suchá jehla
9,7 x 15 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
olej, karton
64 x 48 cm
Signatura: sign. PD Matal 1946
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
kolorovaný dřevoryt
19 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 34
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tuší, papír
21 x 17 cm
Signatura: sign. PD E. F. 33
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1911 - 12
kresba tuší, papír
23,8 x 18,7 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1914
dřevořez, 6 ks
17,2 x 20,4 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 32
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1914 - 18
25 x 15,3 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
61,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Divis
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
25,3 x 39,3 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
38 x 65 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 42
akvarel, papír
27,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD foltýn
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, kvaš, pastel, karton
62 x 47 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kresba tuší, papír
37 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 82 000 Kč |
kresba, lavírovaná tuš, karton
49 x 57 cm
Signatura: sign. PD Istler 49
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
lept 20/50
36 x 26 cm
Signatura: sign. DU Aleš Veselý
kresba pastelem, běloba, tužka, karton
58 x 70 cm
Signatura: sign. PD Z. Beran 74
barevné křídy, karton
53 x 72 cm
Signatura: sign. PN Vaca 47
komb. technika, olej, tempera, vosk, karton, dřevě
28 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 62
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
lavírovaná kresba štětcem, tuší, monotyp, karton
63,2 x 82,9 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník LP. VI. 1956
strukturální grafika 2/10
20,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 1960
suchá jehla, 1. stav
49 x 63 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1965
komb. technika, vršený papír, laky, tuš, dřevěná d
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Málek X. 61
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD Navrátil 63
olej, překližka
60 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD Jiří Novotný
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
60. léta 20. století
olej, sololit
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD Vaca K.
kresba pastelem, karton
14 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, karton
50 x 47 cm
Signatura: sign. DU Boštík 194
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolorovaná litografie
17 x 22 cm
Signatura: sign. DU Boštík 198
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, sololit
51,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross 1967
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1987
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
koláž, kresba, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
komb. technika, koláž, lepenka
35 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Králík 83