dřevěná plastika, kolorovaná
v. 51 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 57
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tempera, vrypy štětcem, karton
55 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 70
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, kvaš, barevné křídy, karton
55 x 48 cm
Signatura: sign. LD Trnka
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 53 cm
Signatura: sign. O. Zoubek
v. 71 cm
Signatura: sign. vzadu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1961 -1972
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter 72
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
barevná litografie 131/500
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem, karton
64 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Drtikol
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
57,5 x 105,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 35
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 41
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
53 x 67 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček
akvarel, papír
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. P. Kotík 27
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 47 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1949
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1951
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 51
kol. r. 1955
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
konec 40. let 20. století
olej, lepenka
34,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD A. Kučera
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1924
olej, plátno
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD A. Moravec 24 Jáchymov
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
51 x 70 cm
Signatura: sign. PD A Moravec 33
lavírovaná kresba, papír
29 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD AP
suchá jehla, monotyp
24,7 x 16,3 cm
Signatura: sign. PD Reynek
30. léta 20. století
olej, lepenka
33,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD M. Rožánková - Drábková
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
24,8 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
kresba tuší, pastel, papír
19 x 13 cm
Signatura: sign. LD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47, PD J.F.M.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, monotyp, malba tuší, papír
36 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 44
olej, plátno
48,5 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 20
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
40. léta 20.století
olej, karton
60 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Zábranská
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
kresba pastelem, papír
13,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
kol. r. 1915
olej, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1903
olej, lepenka
32,5 x 44 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller 03
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1909
olej, plátno
66 x 66 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 909
olej, překližka
39 x 49 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
18,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván věnuje