tempera, pastel, karton
51,5 x 37
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1984
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
102 x 73 cm
Signatura: na rubu Viděl jsem to K. Malich 1989
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1979 - 92
akryl, karton
90 x 66 cm
Signatura: sign. na rubu vladislav mirvald
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. NU E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, karton, lepenka
45,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 62
emailové laky, sololit
39,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD j. vožniak, na rubu j. vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
80. léta 20. století
olej, plátno
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. PD Slavík 88
olej, plátno
61 x 98 cm
Signatura: sign. PD JS 89
Vyvolávací cena: | 66 000 Kč |
olej, plátno
49 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1975
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
21 x 20 cm
Signatura: sign. PN A. Born 79
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolorovaná kresba tuší, papír
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD AH 65
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tuší, karton
44,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD AH 57 Paris
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
75 x 97 cm
Signatura: sign. VN Fremund 1958
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevný pastel, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 91
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
komb. technika, kvaš, barevné křídy, malířská lepe
12,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba pastelem, papír
37 x 22 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1954
kvaš, akvarel, karton
60 x 48 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1954
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, sololit
29 x 45 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 86
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1950
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 75
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1986 -89
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Bergen J. Jíra 86 - 9
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
tempera, grafit, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 91
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tužkou, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 96
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
15,5 x 24 cm
Signatura: sign. PN Kamil Lhoták 81
barevná litografie 39/50
36,5 x 54 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1967
olej, karton
8,3 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták Paris 64
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
14 x 18 cm
65 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 94
olej, sololit
48 x 14 cm
Signatura: sign. DU Liesler 93
olej, sololit
45,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Liesler 88
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
80. léta 20. století
koláž
42 x 36,5 cm
Signatura: sign. DU LN
sádra, kolážováno
40 x 30,5 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 81
2. pol. 60. let 20. století
olej, sololit
23 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Paderlík
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kresba pastelem, papír
11,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
akryl, ruční papír
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78