komb. technika, papír
53 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1996, DU Testování tvaru
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
Signatura: sign. DU Janeček 1960
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
86 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1962
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD R. Piesen 55
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
74 x 104 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1990
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, akryl, vršený papír
66 x 46 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 86
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olejová tempera, karton
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 1959
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
33 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD R. Piesen 56
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. VJ 65
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
koláž
45 x 31 cm
Signatura: sign. DU j. kotík 1963
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asfalt, laky, karton, lepenka
59 x 42 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
70 x 66 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 64
olej, plátno
29,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Vaca 63
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, karton
46 x 42 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
komb. technika, vršený perforovaný papír
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD I. Kafka 77
kresba pastelem, akvarelem, karton
13 x 63 cm
Signatura: sign. LD Matal 62
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, malířská lepenka
90 x 67 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 67.
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
barevná litografie 10/20
63 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 67.
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
13,5 x 10 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1975 - 80
kresba pastelem, papír
22 x 26 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1975 -80
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 75 - 80
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
70 x 99 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 1959
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
grafit, akryl, karton
48,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 92
monotyp 27/29
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Kokolia 86
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 12,5 cm
Signatura: sign. dole Kutálek
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1958-60
tuš, akvarel, papír
16 x 20 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1953
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2.pol. 60.let
olej, sololit
76 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu A. Mikulka
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, tuš, ruční papír
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Sopko 79
akvarel, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Střížek 1999
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
litografie
52 x 21,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
odlitek, bronz
v. 67 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
13 x 19 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
komb. technika, akryl, pastel, tuš, karton
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD X 9 - 80 Načeradský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |