kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, karton
39 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 46
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
dřevořez
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku a autorským razítkem Kupka
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1.pol.30.let
olej, lepenka
13 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2.pol.40.let
pastel, kvaš, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Szobel
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LN B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
60. léta
kresba tužkou, papír
18 x 18 cm
Signatura: sign. PD E. B.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
11 x 8 cm
Signatura: sign. DU Istler 46.
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
komb. technika, tuš, pastel, papír
45,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Šíma
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Šíma, LD v desce Šíma 1927
lept 68/100
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 500 Kč |
lavírovaná kresba tužkou, papír
23 x 20 cm
Signatura: sign. PD G 19
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1909
kresba tužkou, papír
34 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD A Procházka 1909
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevná litografie
32,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1915 - 21
kolorovaný linoryt
28 x 18 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
kol. r. 1915
mosaz, měď
v. 30 cm, d. 23 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 66
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
muchláž
21,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD JK 85
22 x 27,8 cm
Signatura: sign. v desce E.F. v kruhu, mimo kruh 33
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signatura: sign. DU V. Beneš
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
malba kvaší, karton
36 x 58 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1928 - 32
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |
olej, plátno
77 x 142 cm
Signatura: sign. PD Rabas 50
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
30. léta
olej, překližka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. LD A. Procházka 41
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, barevné křídy, malířská lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
22 x 27 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 27
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1980 - 7
olej, plátno
28 x 28 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |