olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 45
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
24,9 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
29,9 x 24 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
26 x 18,5 cm
Signatura: sign. DU Rudovi Franta T. 42
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
33,3 x 18,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
80 x 92 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1935
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 41
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevné pastelky, tužka, papír
12,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
pastel, papír
14 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, karton
34 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1902
olej, lepenka
32 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 1902
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol.r. 1910
olej, lepenka
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1895
olej, plátno
51 x 68 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller 95
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
po r. 1910
olej, karton
50 x 39 cm
Signatura: sign. LD Kaván v úctě věnuje
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
20. léta
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
kol.r. 1880
kresba uhlem, karton
29 x 22 cm
Signatura: sign. LD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol.r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
25 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
20. léta
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. LD Jos. Štolovský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kol.r. 1915
olej, lepenka
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Ullman
kol.r. 1920
dřevěná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. PD f. B.
kol.r.1900
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. LD Jindř. Bubeníček
1931-33
olej, malířská lepenka
41 x 50 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol.r.1915
olejová tempera, karton
37,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
kol.r. 1920
olej, plátno
70 x 97 cm
Signatura: sign. PD J Jelínek.
kol. r. 1938
originální sádrová plastika
v. 33 cm
Signatura: sign. dole J. Kubíček
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol.r. 1920
olej, plátno
71 x 53 cm
Signatura: sign. LD Josef Loukota
1916
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1916
olej, lepenka
43 x 54 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 1941
kol.r. 1925
olej, plátno
58 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
kol.r. 1910
bronz
v. 54 cm
Signatura: sign. dole Lad. Šaloun
barevný lept, č. 45
26,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
20. léta
kresba uhlem, karton
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1916
olej, dřevěná deska
25 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jož. Uprka 16
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |