monotyp
18,5 x 14,8 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba pastelem, ruční papír
57 x 69 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, tuš, papír
20 x 29 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, kvaš, pastel, ruční papír
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, papír
15 x 20 cm
Signatura: sign. PD K. L. 10.9.46
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signatura: sign. LD Smetana 43
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
originální fotografie
40 x 27,3 cm
Signatura: sign. vzadu Vilém Reichmann
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
10,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD Istler 44, LD 7 - 4/I
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
olej, plátno (rentolováno)
46 x 55 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn B
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
2.pol.30.let
akvarel, tuš, japan
22 x 26 cm
Signatura: sign. PD foltýn P
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1913
15 x 23 cm
Signatura: sign. LD v desce Kupka, PD 1913 a razítkem PD Kup
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
24 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 39
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tužkou, papír
29 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Matal, LD Lohbrück 2/1 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, karton
45,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1937
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LN razítko Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1918
kresba tuší, papír
13 x 10,5 cm
Signatura: sign. LD Zrzavý 18
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
tempera, lepenka
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 1957
1918
linořez
16,5 x 9,2 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvatinta kombinovaná s leptem
39,5 x 30,2 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, dřevěná deska
33 x 41 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 26
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
mosaz, bronz
v. 30 cm
Signatura: značeno Hotárek
olej, plátno
68 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 69
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kol.r. 1915
kresba tuší, papír
16 x 14,2 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kroha
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1916
litografie 112/150
60 x 40 cm
Signatura: sign. LD v tisku Laurens 1916, PD HL
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
1.pol.20.let
tuš, běloba, papír
12,5 x 16,3 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 35
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
26,5 x 40 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 45
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
40. léta
malba kvaší, lavírovaná tuš, karton
51,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Renato Guttuso, věnování
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
barevný dřevoryt, č. tisku 7
35 x 51 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 1930
1920-21
barevné litografie
45 x 70 cm, 28 x 20 cm
Signatura: sign. 1x LD v desce J. Váchal
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
2.pol.18.stol.
olej, plátno (rentolováno)
157 x 180 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
2.pol.19.stol.
olej, lepenka
26,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD F Hawranek
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kol. r. 1840
olej, plátno (rentolováno)
18 x 21 cm
Signatura: nesignováno
2.pol.19.stol.
olej, lepenka
31 x 41 cm
Signatura: sign. nezjištěna