olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 85
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, ruční papír
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akryl, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1976
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tempera, kresba vrypem, karton
61 x 44 cm
Signatura: sign. LN K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
57 x 41 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 60
olej, plátno
48,5 x 88 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 74
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olejový lak, karton
60 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 1973
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol.r. 1960
komb. technika, tuš, akvarel, papír
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1956
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kol.r. 1938
olej, lepenka
60 x 48 cm
Signatura: sign. LD Adamíček
24,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 39
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, karton
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, překližka
30 x 31 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1946
olej, plátno
34 x 68 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, sololit
57 x 67 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
bronz
v. 13,3 cm
Signatura: sign. dole Gutfreund
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD Hejl 47
olej, plátno
56 x 69 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 34
1954
olej, lepenka
57 x 48 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 54
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol.r. 1950
29 x 22 cm
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1921
akvarel, papír
27 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 921
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
40 x 68 cm
Signatura: sign. vzadu 1944 F. Kaláb
1912
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. LD Koníček 12
komb. technika, tuš, kvaš, karton
48,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. P. K. 1925
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
malba tuší, papír
21,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD K 1936
komb. technika, kvaš, bar. křídy, karton
43 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kroha 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kol.r. 1940
olej, malířská lepenka
23 x 34 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
olej, překližka
30,7 x 42,7 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 936
kol.r. 1900
31,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kol.r. 1940
originální sádrová plastika
v. 38 cm
Signatura: sign. dole V. Makovský
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
50 x 58 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 1927
olej, plátno
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 42
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kol. r. 1940
olej, překližka
55 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kol.r.1938
olej, lepenka
66 x 80 cm
Signatura: sign. PD Ed. Světlík