2.pol.19.stol.
olej, dřevěná deska
10,6 x 18,2 cm
Signatura: sign. na rubu Ant. Waldhauser Praha čís. 957
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
před r.1905
olej, plátno
60 x 85 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kol.r. 1905
olej, malířská lepenka
41 x 45 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918-20
olej, plátno
86 x 107 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1896
olej, karton
66 x 50 cm
Signatura: sign. LD A. Slavíček 96
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kol.r. 1930
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
60 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 41
komb. technika na skle
78 x 90 x 5,5 cm
Signatura: sign. PD New 1978 Dlouhý
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, sololit
60 x 55 cm
Signatura: sign. PD Matal 68
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, plátno
130 x 145 cm
Signatura: sign. LN Načeradský Jiří duben 1967
akryl, plátno
101 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, tempera, barevné křídy, karton
85 x 61 cm
Signatura: sign. LD Belocvetov 66
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
35,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU Istler 61
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1965-66
komb. technika, lepenka
88 x 63 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65/66
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
komb. technika, lettristika, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. DU Ovčáček 1966
barevné křídy, ruční papír
41,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 63
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
grafický list 53/95
58 x 44,5 cm
Signatura: sign. DU Perspectiva n. 83 Anderle
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
suchá jehla, pastel, papír
20 x 25 cm
Signatura: sign. DU Boštík 198
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
90 x 135 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1952
kvaš, tuš, karton
40 x 80 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 52
57 x 39 cm
Signatura: sign. PD 11.12.1991 Gabriel
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol.r. 1970
olej, lepenka
65 x 81 cm
Signatura: sign. PD W. Horný
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
46 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1978
kresba pastelem, kvaš, karton
20 x 23 cm
Signatura: sign. LD Janeček 50
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, malba, koláž, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušková 1994
enkaustika, malířská lepenka
20,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 73
komb. technika, vosk, malířská lepenka
33,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1966
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, sololit
25 x 36 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1968
pastel, ruční papír
102 x 73 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1989
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 78
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, karton, dřevotříska
70 x 103 cm
Signatura: sign. PD 86 Načeradský
olejová tempera, překližka
40 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1972
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
70. léta
olej, sololit
15,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Ouhel
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, sololit
34 x 43 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 62
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |