cca 1915
olej, plátno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 820 000 Kč |
olej, plátno
43,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 45
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 44
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1915
olej, plátno
43 x 26 cm
Signatura: sign. LD J.Z., vzadu Jan Zrzavý 1915
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
I. pol. 30 let
olej, plátno
27,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
komb. technika, tapeta, deska, PCV
75,5 x 100 cm
Signatura: značeno vzadu Bedřich Dlouhý 1998
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 170 cm
Signatura: sign. LD Matal 1961
Vyvolávací cena: | 225 000 Kč |
28.1.1969
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD Mirvald
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 76
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akryl, sololit
67 x 90 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 79
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, malířská lepenka
47 x 73 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
50. léta
olej, pytlovina
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
78 x 51 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 59
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
40 x 22 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1963
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
pastel, papír
35 x 32 cm
Signatura: sign. DU Boštík 96
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
75 x 96 cm
Signatura: sign. PN Fremund 67
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, laky, dřevěná deska
71 x 50 cm
Signatura: sign. PD Istler 67
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, jap. papír
96 x 62 cm
Signatura: sign. DU Jankovič 88
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 57
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu J. Jíra
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Valencie J. Jíra 1997
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
43 x 55 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 74
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 65
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1964
akryl, plátno
19,5 x 27 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Martin Mainer
1994-2000
olej, plátno
71 x 71 cm
Signatura: sign. vzadu Jan Merta
akvarel, tuš, karton
68 x 41 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 92
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
48 x 48 cm
Signatura: sign. DU M. Netík 75
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 98
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olejové laky, plátno
80 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Preclík 62
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 32 cm
Signatura: sign. DU V. Rožánek
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
komb. technika, karton
59 x 43 cm
Signatura: sign. LD Souček 19. 7. 70
akryl, plátno
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Střížek 89
olej, sololit
27 x 37 cm
Signatura: sign. LD Š 58
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |