20,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jos. Navrátil
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
70,5 x 108 cm
Signatura: sign. LD Porš Gustav
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1901
olej, lepenka
135 x 65
Signatura: sign. PD Aug. Satra 1901
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1892
olej, dřevěná deska
28 x 50 cm
Signatura: sign. PD H. Schweiger 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
62 x 84 cm
Signatura: sign. PD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
pol. 30.let
olej, plátno
54 x 82,5 cm
Signatura: sign. LU J. Bauenfreund
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, plátno
49,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD Čapek 39
Vyvolávací cena: | 780 000 Kč |
olej, plátno
137 x 97 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 35
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, dřevěná deska
32 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
akvarel, tuš, jap. papír
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn P
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1924
tuš, tempera, karton
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1924
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
komb. technika, karton
32 x 25 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kars
Vyvolávací cena: | 315 000 Kč |
olej, plátno
76 x 92 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1940
Vyvolávací cena: | 425 000 Kč |
olej, sololit
40 x 59 cm
Signatura: sign. vzadu J.K.
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 155 000 Kč |
1909
olej, plátno
66 x 82,5 cm
Signatura: sign. PD Kubišta 1909
Vyvolávací cena: | 2 000 000 Kč |
olej, plátno
42,5 x 62,5 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 15.7.1945
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, vosk. karton
38,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej. tempera, vosk. papír
82 x 64 cm
Signatura: sign. PD Matal 48
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
komb. technika, lepenka
65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 27
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
20 x 28 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 44
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kol. r. 1918
kolorovaný linoryt
42,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 34,2 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 33
komb. technika, papír
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 41
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Tikal 44
olej, tempera, dřevo
25 x 39 cm
Signatura: sign. PN Zerzavý 37
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
bronz
v. 18,5 cm
Signatura: sign. dole Horejc
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 37 cm
Signatura: sign. DU Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1918
bronz
v. 35 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa 1918
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signatura: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
komb. technika
v. 80 cm
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |