strukturální grafika
20 x 37 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 60
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. grafika
47,5 x 32 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 66
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
23 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
39 x 30 cm
Signatura: sign. PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1912
barevná litografie
94 x 60 cm
Signatura: sign. v kameni LD Mucha 12
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
lept s akvatintou
25,7 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
lept s akvatintou
32 x 37 cm
Signatura: sign. PD Stretti Zamponi
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
lept s akvatintou
33 x 33 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
litografie
42 x 32 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
31,9 x 25,3 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
barevný dřevoryt, tisk č. 1
25 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevný dřevoryt, tisk č. 1
37,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 1950
litografie 296/300
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, papír
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. DU Boštík 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, papír
40 x 55 cm
Signatura: značeno LD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
16 x 11 cm
Signatura: sign. LD G
lavír. tuš, papír
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD AH 26
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
pastel, papír
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
tužka, papír
22 x 27 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
tuš, akvarel, papír
7 x 12 cm
Signatura: sign. LD J.L.
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
tuš, běloba, papír
27 x 16 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, karton
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
komb. technika, papír
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD slepotisk MR
tužka, papír
32 x 24 cm
Signatura: sign. DU M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
tužka, akvarel, papír
28 x 21 cm
Signatura: sign. PD Tichý 53 V.CH.
1954
akvarel, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU Tichý 54
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, papír
45,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1980
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
72 x 107 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
70 x 101 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
1881
olej, plátno
64,5 x 93 cm
Signatura: sign. LD Chittussi 1881
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1899
olej, lepenka
44 x 67 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 99
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1899
olej, lepenka
41 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1895
olej, plátno
49 x 66 cm
Signatura: sign. LD F. Kaván 95
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván, květen 1935
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
33,5 x 60 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |