olej, plátno
v 42,5 ✕ š 88 cmSignatura: LN Emil Filla 48.
Provenience: významná soukromá sbírka, Československo (získáno přímo od autora), význačná umělecká sbírka, Rakousko
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |