Nr. 52 / Linie Nr. 52 / Linienbild Nr. 52

Kód položky: 63784

olej, bavlněné plátno

v 62 ✕ š 62 cm

Signatura: na rubu Sýkora 88, Zdeněk Sýkora / 1988

Vystavováno: „Zdeněk Sýkora“, Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1988 ART COLOGNE 1990, v expozici Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1990 „Zdeněk Sýkora 19... více Vystavováno: „Zdeněk Sýkora“, Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1988 ART COLOGNE 1990, v expozici Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1990 „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, Art Affairs, Amsterdam (NL) 1991 „Zdeněk Sýkora 1964–1991“ Galerie Heinz Teufel, Mahlberg (D), 1991

Reprodukováno: „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, /kat./, str. 44, 56, vydavatel: Art Affairs spolu s Galerie Hein Teufel, Amsterdam (NL), Mahlberg (D), 1991 Obraz je té... více Reprodukováno: „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, /kat./, str. 44, 56, vydavatel: Art Affairs spolu s Galerie Hein Teufel, Amsterdam (NL), Mahlberg (D), 1991 Obraz je též zachycen v dokumentárním filmu „heinz teufel und die konkrete künstler seiner galerie“, režie Christian Asbach, producent: Rekordproduktion Berlin, Berlin (D) 2007

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč

Související kategorie