olej, bavlněné plátno
v 62 ✕ š 62 cmSignatura: na rubu Sýkora 88, Zdeněk Sýkora / 1988
Vystavováno: „Zdeněk Sýkora“, Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1988 ART COLOGNE 1990, v expozici Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1990 „Zdeněk Sýkora 19... více Vystavováno: „Zdeněk Sýkora“, Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1988 ART COLOGNE 1990, v expozici Galerie Heinz Teufel, Köln a. R. (D) 1990 „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, Art Affairs, Amsterdam (NL) 1991 „Zdeněk Sýkora 1964–1991“ Galerie Heinz Teufel, Mahlberg (D), 1991
Reprodukováno: „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, /kat./, str. 44, 56, vydavatel: Art Affairs spolu s Galerie Hein Teufel, Amsterdam (NL), Mahlberg (D), 1991 Obraz je té... více Reprodukováno: „Zdeněk Sýkora 1964–1991“, /kat./, str. 44, 56, vydavatel: Art Affairs spolu s Galerie Hein Teufel, Amsterdam (NL), Mahlberg (D), 1991 Obraz je též zachycen v dokumentárním filmu „heinz teufel und die konkrete künstler seiner galerie“, režie Christian Asbach, producent: Rekordproduktion Berlin, Berlin (D) 2007
na rubu popis díla autorem
Vyvolávací cena: | 6 900 000 Kč |