Stromy na podzim (Arbres à l'automne)

Kód položky: 63496

20. léta 20. stol.

olej, plátno

v 50 ✕ š 61 cm

Signatura: PD Coubine

Provenience: Crane Kalman Gallery, Londýn (1974), prodáno do soukromé sbírky, Galerie Moderna, Praha (vystaveno 2019)

na rubu štítek Crane Kalman Gallery, London s popisem díla a razítko a štítek výstavy Galerie Moderna

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

Související kategorie