20. léta 20. stol.
olej, plátno
v 50 ✕ š 61 cmSignatura: PD Coubine
Provenience: Crane Kalman Gallery, Londýn (1974), prodáno do soukromé sbírky, Galerie Moderna, Praha (vystaveno 2019)
na rubu štítek Crane Kalman Gallery, London s popisem díla a razítko a štítek výstavy Galerie Moderna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |