Noční ulice

Kód položky: 63521

olej, plátno

v 90 ✕ š 73 cm

Signatura: PD K. Souček 74, na rubu pod dedikací K. Souček 76

na rubu dedikace autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč