olej, plátno
70 x 90 cm
Signature: sign. LD J. Hubáček 29
Starting price: | CZK 59 000 |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
57,5 x 50,5 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
40,5 x 52,5 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 25 000 |
1896
olej, plátno
60 x 78 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
75 x 58 cm
Signature: sign. DU AM
Starting price: | CZK 750 000 |
uhel, bílá pastelka, lepenka
52 x 40 cm
Signature: sign. PD J. Mařák
Starting price: | CZK 30 000 |
pol.19.stol.
olej, plátno
32 x 39 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, lepenka
60 x 15 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 45 000 |
akvarel, papír
19 x 17,5 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 110 000 |
olej, plátno
30 x 19 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signature: sign. LN V. Beneš
1908
olej, plátno
68 x 53 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 350 000 |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signature: sign. PN Josef Čapek 1927
Starting price: | CZK 800 000 |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD K. Černý Š 58
1922
olej, dřevěná deska
30 x 34 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 22
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, dřevěná deska
50 x 71 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 25
Starting price: | CZK 980 000 |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn
Starting price: | CZK 320 000 |
1907
olej, plátno
68 x 82 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 275 000 |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 929
Starting price: | CZK 650 000 |
1912-14
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. LD Kars
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, plátno
92 x 72 cm
Signature: sign. LD Jar. Král 1939
Starting price: | CZK 500 000 |
30. léta
olej, plátno
54 x 66 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
61 x 104 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 450 000 |
enkaustika, lepenka
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka
1915
olej, plátno
40,1 x 25 cm
Signature: sign. LD AP.
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
olej, plátno
55 x 87 cm
Signature: sign. PN V. Špála 30
olej, plátno
66 x 100 cm
Signature: sign. LD V. Špála 35
Starting price: | CZK 900 000 |
olej, tužka, tempera, překližka
27 x 35 cm
Signature: sign. PD Zrzavý J. 39
Starting price: | CZK 950 000 |
olej, překližka
36,5 x 54,5 cm
Signature: sign. LD J. Zrzavý 38
Starting price: | CZK 600 000 |
1912-13
bronz
v. 33 cm
Signature: neznačeno
1911-12
bronz
v. 38 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 85 000 |
1918
bronz
v. 42 cm
Signature: sign. na plintě Horejc
Starting price: | CZK 29 000 |
glazovaná pálená hlína
v.20 cm
Signature: sign. Kutálek
Starting price: | CZK 12 500 |
bronz
v. 12 cm
Signature: sign. na plintě J. Mařatka Eva