suchá jehla 11/24
20 x 25 cm
Signature: sign. PD Boštík
Starting price: | CZK 6 500 |
lept s akvatintou 3/20
19,8 x 27,8 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 31
Starting price: | CZK 20 000 |
1912
kolor. dřevoryt
14,5 x 21,5 cm
Signature: sign. LD v desce K
Starting price: | CZK 25 000 |
barevná akvatinta
34 x 21 cm
Signature: sign. PD Vojtěch Preissig
Starting price: | CZK 9 000 |
1908
52 x 39 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig 08
suchá jehla s monotypem, ruční papír
29 x 19 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 9 000 |
suchá jehla s monotypem, japan
20 x 30 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 10 000 |
vytlačovaná litografie
35 x 20 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 73
Starting price: | CZK 4 000 |
41,5 x 32,5 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
Starting price: | CZK 22 000 |
barevná litografie
28,5 x 19,5 cm
Signature: sign. PD Trnka
Starting price: | CZK 5 000 |
24 x 23,5 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 28
Starting price: | CZK 13 000 |
litografie 293/300
40 x 46 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 24 000 |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signature: sign. DU Boštík 94
Starting price: | CZK 5 000 |
kresba uhlem, karton
57,5 x 45,5 cm
Signature: neznačeno, LD Ester a Nardocheus kap.II
Starting price: | CZK 38 000 |
komb. technika, karton
33 x 24 cm
Signature: sign. DU Jankovič 80
Starting price: | CZK 7 500 |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz
Starting price: | CZK 14 000 |
35 x 44 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 37
Starting price: | CZK 32 000 |
tuš, běloba, papír
15 x 20 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba tužkou, karton
29 x 47 cm
Signature: znač. PD 11/I - 57
černý a bílý pastel, papír
40 x 38 cm
Signature: sign. LD Mucha
Starting price: | CZK 28 000 |
1916
kvaš, lepenka
32 x 45 cm
Signature: sign. PD E. Nevan
kvaš, lepenka
57 x 47,5 cm
Signature: sign. LD AP
kresba perem, papír
52 x 62 cm
Signature: sign. PD Ronovský 80
Starting price: | CZK 6 500 |
22 x 20 cm
Signature: sign. PD V. Špála 43
akvarel, papír
14 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 58
tuš, barevný pastel, karton
17 x 12 cm
Signature: sign. LN Trampota 23
malba tuší, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Trnka 64
komb. technika, karton
36 x 24,5 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund 80
olej, plátno
70 x 95 cm
Signature: sign. DU Guderna 47
Starting price: | CZK 140 000 |
kresba tuší, karton
20 x 14 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 43
olej, plátno
65 x 88 cm
Signature: sign. LD Janoušek 38
Starting price: | CZK 280 000 |
tuš, akvarel, karton
30 x 22 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka
Starting price: | CZK 180 000 |
kresba pastelem, karton
31 x 48 cm
Signature: sign. PD J. Šíma
Starting price: | CZK 50 000 |
kresba tužkou, karton
41 x 31 cm
Signature: sign. LD Zívr 1946 Operace
2.pol. 40.let
olej, plátno
57 x 41 cm
Signature: sign. PD V.Z.
olej, dřevěná deska
75 x 100 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček
Starting price: | CZK 70 000 |