barevné křídy, pastel, uhel
v 37 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD K. Souček 47
akvarel
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD pozůstalostní razítko s č. 960
v 30 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD F. Kotvald 64
kresba tuší, karton
v 19,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram B. V.
pastel, tempera, karton
Signatura: LD J. Gruss, PD 20. IX. 35
kolem 1945
48 x 67 cm
Signatura: LD K. Souček
olej
57 x 108 cm
Signatura: Bayer
olej, deska
v 64 ✕ š 67 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1981
olej, plátno
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1976
litografie
v 44 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Král 1928 v tisku
pastel, plátno
v 11,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Janeček
barevná litografie
v 30,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD monogram VK v tisku
olej, akryl, písek, plátno
v 48 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PN Bouše 74
olej, plátno na sololitu
v 48 ✕ š 35 cm
Signatura: PD M. Kužela 77
kombinovaná technika, karton, sololit
v 38,5 ✕ š 85 cm
Signatura: PD Odvárka
olej, sololit
v 22,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PN nečitelná
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, sololit
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: LD A. Šimorda
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 14 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
lept, měkký kryt 2/40
v 65,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: UD Anderle 85