barevný lept 57/112
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B Votavová
6 x barevná litografie (144/200)
14,5 x 10 / 7,5 x 19 cm
Signatura: 6 x PD Jiří Lípa (nečitelné datace)
barevný lept, II. stav 57/100
v 20 ✕ š 16 cm
Signatura: UD D Havlíčková
v 16 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Jan Rambousek
grafický list
v 20 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram AK. v tisku
barevný linoryt 31/60
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD Orest Dubay 1990
barevný linoryt 31/85
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD M Houra 91, LD monogram MH v tisku
lept 31/60
v 20,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Karpaš 94
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD H. Tesařová 03
barevná litografie 84/125
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PN Roučka
barevná litografie 45/100
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
barevná litografie
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PN A. Lamr 83
barevna serigrafie 111/120
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: M. Morandini 1976
v 14,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 48,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram P. K.
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek 57
olej, plátno
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jan Jílek 59
olej, překližka
v 41 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jan Jílek 67
akryl, ofset
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, ofset
v 63,5 ✕ š 45 cm
Signatura: UD R. Fila 08
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 69 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Fila 03
akryl, tisk
v 60,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD R. Fila 94
akryl, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
kombinovaná technika, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
olej, plátno
v 76 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Jan Jílek 44
olej, sololit
v 52 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek
olej
akryl, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jan Vytiska 2013
akryl, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Basjuk Kvilda 2014, Basjuk 14. a autorské razítko
akryl, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno