olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: LD G. Mallý
kresba tuší, běloba, papír
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 39 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Alb Gleizes 28
kresba tužkou, oboustranná
v 19,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: UD a na rubu autorské razítko
kvaš, tužka, papír
v 22,5 ✕ š 20,5 cm
v 15 ✕ š 19,3 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 45
akvarel, papír
v 8 ✕ š 23 cm
Signatura: PN Janeček 7. XI. 45
v 25 ✕ š 18,5 cm
Signatura: nezjištěna, LD I/I 1944
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Matal, PN 27/8 – 50
v 8,6 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram VB 49
olej, plátno
v 73 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Hella Guth 49
olej, tempera, lepenka
v 34 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Tikal 58
lept 9/10
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 1968
olej, plátno
v 95 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu Foltýn B 1968
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
tisková matrice, struktura
v 30,3 ✕ š 34,1 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček / 1965 E. Ovčáček
koláž, alchymáž
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: PD monogram LN 7. 8. 74
kombinovaná technika, koláž, kresba fixem
v 67,5 ✕ š 49 cm
kombinovaná technika, deska
v 30 ✕ š 32,5 cm
tisk z perforovaného plechu 2/50
v 53 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 77
olověný reliéf
v 21 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu raznicí Eva Kmentová
v 62 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Istler
kombinovaná technika, olej, deska
v 73 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu I. Dědičová 1975
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
slivenecký mramor
v 29 cm
barevný pastel, karton
v 77 ✕ š 57 cm
Signatura: UD Boštík
lité laky, malba, karton
v 83 ✕ š 71 cm
Signatura: PD K. Válová 86
olej, plátno
v 115 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Vašíček 96
kombinovaná technika, tempera, karton
v 68 ✕ š 98 cm
Signatura: PD J. Válová 98
akryl, plátno
v 55 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu Zdeněk Kučera 2/00
kombinovaná technika, zlato, karton
v 121 ✕ š 89 cm
Signatura: UD Vajce
kombinovaná technika, olej, plátno
v 114 ✕ š 146 cm
Signatura: PD 2013 Načeradský
v 34 ✕ š 43 cm
Signatura: PD K. Boháček 1919
pastel, ruční papír
v 45 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD nečitelná
pastel, barevné křídy, karton
v 33,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Jos Kaplický 44