dřevoryt 48/100
v 29 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hanuš 82
barevný dřevoryt, autorský tisk 48/100
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Stan Červenková 1982
lept 48/100
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD E. Hanušová 82
lept, akvatinta 48/100
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Matěj 82
litografie 48/100
v 23 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD Rudi Lorenz 82
1964/1981
barevná serigrafie 48/100
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Vaca 64/81
dřevoryt 48/100
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: LD J. Ščerbakov 82
litografie 48/150
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD St Hanzlík 81
barevná serigrafie 48/100
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jiří Tichý 82
barevná serigrafie 9/50
53 x 92 cm / 65 x 97 cm (list)
Signatura: UD Jankovič 88, na rubu Jankovič
kombinovaný monotyp 1/1
v 64,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD V. Merta 95
originální autorská černobílá fotografie
v 61,5 ✕ š 47 cm
olej, plátno
v 65 ✕ š 58 cm
Signatura: UD M. Netík 84
kombinovaná technika, písky, plátno
v 75 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 05
lept, akvatinta
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD L. Dvořáček
litografie 70/200
v 9 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 72
suchá jehla 4/30
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: PD L. Dvořáček
lept 38/90
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 87
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Kotasová
v 16,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 77
2 x barevná litografie (75/198, 148/190)
10 x 30 / 20 x 14 cm
Signatura: 2 x PD V. Bláha
barevná litografie
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná serigrafie 68/74
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD A. Klimo 85
barevná litografie 6/100
v 30,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD K. Oberthor 73
litografie, ruční papír 88/150
v 29 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD F. Bič 80
litografie 30/100
v 16,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 84
1983, 1984, 1988
3 x barevná serigrafie (42/80, 24/50)
13 x 14 / 22 x 16,5 cm
Signatura: 3 x PD T. Klimová (88)
suchá jehla, ruční papír 3/10
v 20 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jandová 69
suchá jehla, ruční papír 9/10
v 23,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Jandová 68
vernis mou
v 34,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Navrátil A. 71, monogram AN. v tisku
v 49,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zemina 75
suchá jehla, ruční papír
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Voneš, monogram V v tisku
litografie
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD J. Šerých
dřevoryt 18/54
v 33 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 7/45
v 20 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD B. Lacina 63
olej, plátno
v 146 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Alois Bílek