1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PN K Černý Š 36
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 27,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PN monogram KČ 38
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 59,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD K Černý Š 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PN K Černý Š 36
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
olej, plátno
v 55 ✕ š 73,5 cm
Signatura: LN K. Černý 36
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
67,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š 40
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |