1926–2012
14
120 %
250 000 Kč
1 000 000 Kč
kinetický objekt, leštěná ocel, korkové kuličky 6/8
v 90 ✕ š 57 ✕ h 13 cm
Signatura: na rubu na kovovém štítku J. Stein 25/II/006
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akryl, plátno
v 130 ✕ š 80,5 cm
Signatura: na rubu Joël Stein
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
asambláž, kov, dřevěná deska 1/1
v 50 ✕ š 50 ✕ h 5,5 cm
Signatura: na rubu na štítku J Stein
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kinetický objekt, leštěná ocel, korkové kuličky 5/8
v 90 ✕ š 57 ✕ h 13 cm
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu 2× JStein, na blindrámu J Stein 1959/2005
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, karton
v 64 ✕ š 50 cm
Signatura: PD J Stein - 1968, na rubu J Stein
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, plátno
v 114 ✕ š 162 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Joel Stein
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
akryl, plátno
v 114 ✕ š 166,5 cm
Signatura: LD autorský štítek – Joel Stein / 1966, na rubu J. Stein, na blindrámu Stein / 1966
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 95 ✕ š 160 cm
Signatura: na rubu J Stein
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1976 - 2001
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J Stein 1976-2001