1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
akvarel, tuš, karton
20 x 25 cm (výřez)
Signatura: sign. PD C Bouda
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
12 x 33 cm
Signatura: sign. LD C Bouda 6. VIII. 1944
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
60,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda 1944
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
22,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD B
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, dřevo
16 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu C. Bouda
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, papír
22,3 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
olej, sololit
33,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
12,3 x 33,3 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, lepenka
12 x 33 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |