Aukční katalog večerní aukce číslo 52
1965 - 1968
komb. technika, karton, dřevěná deska
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK, LD 4 blaue pechvogel
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, email, karton, sololit
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, email, plátno
249 x 120 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD f. malý 67
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, tužka, plátno
24,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 64
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, olej, tempera, kvaš
49 x 69,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akronex, tempera, drát, beton, papír, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1963
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 35,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 148 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 62
plastika, litina, měď
v. 48 cm
Signatura: sign. na plintě K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
130 x 82 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
plastika, propalované, patinované, jilmové dřevo
v. 90 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1960 / 1984
akryl, pastel,asambláž, plast, dřevěná konstrukce,
150 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2005
pigment, japonský ruční papír, kombinovaná technika
68 x 50 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 2005
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
pocínovaný perforovaný plech, tiskařská čerň
53 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Kučerová 1968
chiasmáž, koláž, lepenka
73 x 52 cm
Signatura: sign. PD monogram J.K. 80, J.Kolář 80 B. na rubu
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
60. / 70. léta
bronzová plastika
v. 166 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
tempera, sololit, autorský rám
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD Tikal 64
olej, sololit
45 x 60 cm
Signatura: sign. LD Matal - 78
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1977 / 1978
olej, plátno
145 x 93 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1977-78, na rubu Endre Nemes 1977-78
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kresba uhlem, karton
89 x 58 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 65
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tempera, tužka, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2000 / 2001
olej, plátno
200 x 200 cm
Signatura: sign. Otakar Slavík 2000 - 01 na rubu
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, akryl, lepenka
74,5 x 55 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 66 V.
akryl, tempera, plátno, autorská kazeta
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2. pol. 70. le
akryl, asamblaž - provázek, překližka
104,5 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 2. polovina 70let/ dokončeno 1995
kovová plastika, dural, aluminium
v. 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
tuš, tempera, karton
98 x 69 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1991
optický reliéf, asambláž, tempera, karton, kazeta
52 x 52 x 9 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, plátno
65,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček, monogram
objekt/plastika, leštěná, pochromavaná mosaz
26,5 x 22 x 25 cm
Signatura: sign. zespodu Hugo Demartini 1970
1981 - 5
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
2005
akryl, plátno, zlatě patinovaná dřevěná lišta
25 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Grygar 05
opticko-kinetický object, plast, kov
62 x 62 cm na koso
Signatura: sign. Costalonga, f. Costalonga 01 na rubu
pastel, akryl, karton
55 x 55 cm
Signatura: sign. LD Novosad 74
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |