Aukční katalog živé akce číslo 43
originální fotografie, tuš
18 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš, zlatá barva
40 x 30 cm
Signatura: PN C dutá fráze bezduchého kýče 196X
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš
30 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
24 x 18 cm
Signatura: PN C dutá fráze bezduchého kýče 1961
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1. pol. 60. let 20. století
originální fotografie, běloba, tuš, akvarel
18 x 29,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie, tuš, akvarel
30,5 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
originální fotografie, tuš
27,5 x 39 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
19,5 x 14,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
29,5 x 19,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie, tuš
14,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
24 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20.století
originální fotografie, akvarel
24 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie
20,5 x 20 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie
16,5 x 26 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1918 - 1919
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
pastel, papír
33,5 x 18 cm
Signatura: sign. LD Kupka, na rubu značeno autorským razítkem Frank KUPKA, 7 Rue Lemaitre PUTEAUX (Seine)
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1911 - 1920
akvarel, papír
24,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1932 - 1939
olej, karton
22,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Gross 32 - 39
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
různé techniky
23 ks cca 50 x 50 cm
Signatura: sign. autory 21 z 23 listů
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
barevná serigrafie ??/500
57 x 45,5 cm
Signatura: sign. LN L. C. 69 v desce
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
počítačová grafika, serigrafie
29 x 49 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1922
10 x barevný lept, papír
10 ks 13 x 14 cm
Signatura: 9 x PD T. F. Šimon, 9 x LD autorské razítko, 10 x monogram v desce
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30. léta 20. s
olej, lepenka
43,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván Když kvete Phlox
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
po r. 1895
olej, plátno
25,5 x 20 cm (ovál)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1912
barevný dřevoryt 8/5
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal, Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kombinovaná olejová technika, masonit
49 x 61 cm
Signatura: sign. LD monogramem PV
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej, plátno
68 x 96 cm
Signatura: sign. LD Vobecký 32
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej, plátno
70 x 35 cm
Signatura: sign. PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 0 Kč |