Fúze světla (Fusion de lumiére)

Kód položky: 62880

olej, plátno

v 80 ✕ š 79 cm

Signatura: PD J. Šíma 67, na rubu J. Šíma 1967

na rubu název díla autorem
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč

Související kategorie