66 |

Fúze světla (Fusion de lumiére)

Kód položky: 62880

olej, plátno

v 80 ✕ š 79 cm

Signatura: PD J. Šíma 67, na rubu J. Šíma 1967

na rubu název díla autorem
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč

  • 64 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 65 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 67 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 68 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 71 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 72 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 73 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 74 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 76 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč