11 |

Studie k Sérii C, V

Kód položky: 61810

1935–1937

akvarel, kvaš, koláž, papír

v 45 ✕ š 14,5 cm

Signatura: UD Kupka

Provenience: Galerie Berès, Paříž, Francie, 1st DIBS 1stdibs.com

Vystavováno: Galerie Le Bateau Lavoir, Paříž, Francie; Cinquante ans de collage (Padesát let koláže), Musée d'art et d'Industrie, Saint Etienne, Francie, 1964, č.... více Vystavováno: Galerie Le Bateau Lavoir, Paříž, Francie; Cinquante ans de collage (Padesát let koláže), Musée d'art et d'Industrie, Saint Etienne, Francie, 1964, č. 2 František Kupka, Oeuvres sur papier (Díla na papíře), Galerie Le Minotaure, Paříž, Francie, 5. 10. – 11. 11. 2006

Reprodukováno: monografie František Kupka práce na papíře, Galerie Le Minotaure Paris, 2006, str. 50-51

na rubu štítky výstav: Musée d´art et D´Industrie, Saint-Étienne,1964, n. 2, Le Bateau-Lavoir, Paris, přiloženo potvrzení autenticity od Pierra Brullé ze 14. září 2004, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč