Aukční výstava:
3. 2. - 20. 2. 2022 (10:00 - 18:00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
monotyp
v 66 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akryl, plátno
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Slavík
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba fixem, notový papír
v 34 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Milan Grygar 73
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 89 ✕ š 120 cm
Signatura: PD Petr Veselý
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, suchá jehla 17/20
v 43,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1965
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, sádra, barva, dřevěná deska
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Hugo Demartini 1960
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
asambláž, dřevo, barva
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 1972
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vašíček 87
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 42 ✕ š 58,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 98
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, akryl, deska
v 62 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2010
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 56 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu monogram PK 1996
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu monogram ZK / 2013
tempera, tužka, karton
v 62,5 ✕ š 45 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
v 105,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 68 ✕ š 68 cm
Signatura: LD Federico Díaz, autorské razítko, na rubu autorský štítek s hologramem 816
barevný pastel
v 73 ✕ š 95 cm
Signatura: PD Suška 88
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, pigmenty, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2015