olej, plátno
v 81 ✕ š 100,5 cmSignatura: PD Tikal 57
Vystavováno: Václav Tikal, Obrazy a kresby 1941–1957, Galerie Československého spisovatele, Praha, leden 1958, č. k. 34 Obrazy Václava Tikala, Klub přátel výtvar... více Vystavováno: Václav Tikal, Obrazy a kresby 1941–1957, Galerie Československého spisovatele, Praha, leden 1958, č. k. 34 Obrazy Václava Tikala, Klub přátel výtvarného uměnív Ústí nad Orlicí, 17. 1. – 7. 2. 1965, č. k. 7 Václav Tikal, Posmrtná výstava malířského díla 1941–1965, Dům umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, květen 1966; Svaz československých výtvarných umělců, Praha, Mánes, leden 1967, č. k. 40 Václav Tikal, Retrospektiva, Galerie U Betlémské kaple, Praha, duben–květen 2007
Reprodukováno: (monografie) Jiří Vykoukal, Václav Tikal, Nakladatelství Vltavín, Praha, 2007, č. 125, s. 144 Jiří Vykoukal, Václav Tikal 1906–1925, vyd. Státní g... více Reprodukováno: (monografie) Jiří Vykoukal, Václav Tikal, Nakladatelství Vltavín, Praha, 2007, č. 125, s. 144 Jiří Vykoukal, Václav Tikal 1906–1925, vyd. Státní galerie výtvarného umění v Chebu za spoluúčasti státních galerií v Hluboké n. Vlt., Jihlavě, Zlíně, Olomouci, Ostravě a Praze, 1993, soupis malířského díla – s. 72
přiložena studie díla – kresba tužkou na kartonu, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |