Aukce českého a zahraničního výtvarného umění.
Aukční výstava:
7 - 24. 10. 2021 (10:00 - 18:00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2002-3
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, polychromie
v 65 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
proláž, prokládaná koláž
v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram JK 70
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, pigment, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2016
v 59 ✕ š 84 cm
Signatura: PD monogram K 2001
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
serigrafie 94/100
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Zd. Kučera / 5/2002
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
v 66 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Boška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, fixativ, karton
v 24 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1971/76
kombinovaná technika, tuš, fix, karton
v 73 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Milan Grygar
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 57 ✕ š 67,5 cm
Signatura: UN E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978, E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, karton
v 34 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1992-4
7 x barevná serigrafie 33/50
v 34 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 7 x různě Sýkora