Aukční výstava:
12 - 25. 10. 2020 (10:00 - 18:00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
kombinovaná technika, karton, lepenka
v 33 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Vyleťal, monogram JV, LN 1973
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, sololit
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Matal 82, na rubu Matal 82
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
3× barevný fotogram, číré fólie na kartonu
v 3 ✕ š 5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko Jaroslav Rössler Praha
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, překližka, asambláž, deska
v 103,5 ✕ š 40 ✕ h 3 cm
Signatura: na rubu Jan Kotík 1978
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevěný objekt, barva, plexi box
v 54 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 83.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
80. léta 20. stol.
objet, litina, dřevo, šroub
v 31,5 ✕ š 21 ✕ h 10 cm
Signatura: zespodu K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
dřevo, kabel, variabilní multipl
p 25 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
serigrafie 27/60
v 220 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Sýkora 1967/2009
kresba tuší, ruční papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: UD F. Kyncl 73
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 67,5 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vladislav Mirvald / 1979
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, netkaná textilie
v 56 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný 1990
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, vrypy, písky, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
kombinovaná technika, asambláž, akryl, lité laky, sololit
v 122 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD V. Merta 93
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, oboustranná kresba, transparentní papír
Signatura: PD Jana Kasalová 2015
olej, plátno
v 105 ✕ š 115 cm
Signatura: na rubu J. David / 95
olej, plátno
v 37 ✕ š 56 cm
Signatura: na rubu monogram PK 1995
akryl, plátno
v 72,5 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zbyněk Baladrán 1997
akryl, plátno
v 165 ✕ š 231 cm
Signatura: LD M Kunc 82