Aukční výstava:
8. 6. - 21. 6. 2020 ( 10:00 - 18:00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1974, LD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
v 72 ✕ š 59 cm
Signatura: UD Vyleťalová, na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 57 ✕ š 57 cm
Signatura: LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno
v 38 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Istler 66
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, deska
v 37,5 ✕ š 32 cm
Signatura: UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
40. léta 20. stol.
olej, plátno
v 50 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Hella Guth
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
zlacený cínový reliéf
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
zlacený cínový reliéf
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
reliéf, olověný odlitek
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: sign. na rubu Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
chiasmáž, reliéf
v 44 ✕ š 32 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář / 1968
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
v 100 ✕ š 75 cm
Signatura: PD A. Šimotová 65
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
v 70 ✕ š 49 cm
Signatura: PD monogram J. V. 1971
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 60 ✕ š 150 cm
Signatura: PD monogram K 03
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
v 145,5 ✕ š 110,5 cm
Signatura: PD Róna 84
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: PD zestrany Petr Kvíčala, monogram PK / 1999, na rubu monogram PK
olej, plátno
v 160 ✕ š 135 cm
Signatura: na rubu na blindrámu J. David / 1987
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
90. léta 20. stol.
kresba s překážkami, tužka, papír
v 209 ✕ š 102,5 cm
Signatura: LD Dalibor Chatrný 90. léta
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, karton
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |