Exkluzivní výběr obrazů
Mistrovská díla 17. - 21. století
Aukční výstava:
30. 5. - 9. 6. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 72
muchláž
28,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kolář 80
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
plastika, polyester
v. 27 cm
Signatura: sign. zespodu na autorském štítku J Hendrych 1992
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tužkou, dřevěná deska
115 x 104 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 1998
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2010
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2010, Jan Merta 2010
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, deska
30 x 24,5 cm
Signatura: sign. na rubu R. Fila - 1975
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2018
kombinovaná technika, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2018
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 82
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |