Exkluzivní výběr obrazů
Mistrovská díla 17. - 21. století
Aukční výstava:
30. 5. - 9. 6. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 72
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, tužka
12 x 11,5 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1920
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
49 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Gessler
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 40
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: sign. PN Mertlík 43
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 75
61 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Kars, LD 1928
linoryt, akvarel
19,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V Špála 35
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
48 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
pastel, tužka, papír
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Haskel, LD 4/2 34
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
pastel, kuličkové pero, perforace, ruční papír
20,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Zemánková
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, papír
45 x 61 cm
Signatura: sign. LU monogram C. M.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1952
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. LU monogram C. M. 7. 2. 52
olej, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD monogram CM
olej, plátno
60 x 95 cm
Signatura: sign. datováno PD 19. 10. 1975
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
22 x 46 cm
Signatura: sign. PD Beneš, na rubu Vlastimil Beneš MCMLXIII
olej, sololit
29 x 35 cm
Signatura: sign. UD Valter 1982, na rubu Valter Karel
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1952
40 x 52 cm
Signatura: sign. PD Malich 52
olej, tempera, lepenka
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 67
olej, sololit
62 x 87,5 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1951
kresba tuší, papír č. 87
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
1951
kresba tuší, papír č. 97
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 57
tempera, tuš, papír
59,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 62
plaketa, olovo, cín
34,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu O Zoubek
bronzová plastika, autorský odlitek
v. 29 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná fotografie
50 x 58 cm
Signatura: sign. PD august 1889 Jan
lept, autorský tisk 28/45
95 x 64 cm
Signatura: sign. PD Anderle 85
lept 15/30
48 x 62 cm
Signatura: sign. UD Anderle
strukturální grafika 17/25
21,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960-XI, PD Vladimír Boudník 1960-XI
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1963, 1958
6 x lept, kombinovaná grafická technika (2/10)
8 x 5,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: sign. 4 x D V. Boudník, 1 x monogram V. B., 1 x Vladimír B. (5 x 63, 1 x 58)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
18,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika, autorský tisk 14/20
49 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |