Exkluzivní výběr obrazů
Mistrovská díla 17. - 21. století
Aukční výstava:
30. 5. - 9. 6. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 72
2003
olej, deska
120 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu A. Mikulka .2003.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolorovaná sádrová plastika
v. 60 cm
Signatura: sign. na plintě S. Lacinová
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
asambláž, koláž, deska
47,5 x 58 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 69
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, sololit
69 x 89 cm
Signatura: sign. PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
40. léta 20. s
plastika, pálená hlína
v. 49 cm
Signatura: sign. LD Ladislav Zívr
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 71
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: sign. na rubu Pavla Mautnerová 1979
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, pálená hlína, podstavec
v. 33 / 43 cm
Signatura: sign. zezadu monogram P
olej, kresba tuší, plátno
100 x 160 cm
Signatura: sign. UD Anderle 242/1990, na rubu Anderle 242/1990
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1968-1972
akryl, plátno
180 x 220 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1968-72
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1977-1979
olej, lepenka
23,5 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, karton
71,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar
1985-1986
chromovaný hliníkový variabil
v. 32 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tuš, křídy, karton
150 x 280 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Stratil 1987
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno, deska
98 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar 84
dřevěná plastika, asambláž, koláž, fotografie autor
138 x 59 cm
Signatura: sign. dole na fotografii J. Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 2001
olej, plátno
92 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu M. Rittstein 75
kombinovaná technika, olej, tuš, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD V. Stratil 80
1. pol. 70. le
olej, plátno
169 x 151,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ouhel
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Hložník 77
asambláž, korálky, vlasy, koláž
41 x 30 cm
Signatura: sign. PD monogram B. K. 81, na rubu Běla Kolářová Praha 12/5/99
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kombinovaná barevná grafická technika
75,5 x 58 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž, skládaný karton, kresba tužkou
65 x 96 cm
Signatura: sign. PD R. Valenta 86
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akryl, koláž, karton, deska, autorská adjustace
82 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 77
2 x oboustranný kovový reliéf
44 x 42 / 45 x 41 v. 145 cm
Signatura: sign. 2 x zestrany Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
matrice, strukturální grafika
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu V. Boudník 68
perforovaný plech, plaňky
74 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1994, na štítku Alena Kučerová 1994
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1975-1976
olej, plátno, překližka
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu 1975-76 F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kombinovaná technika, provaz, deska, autorská adjus
127 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu autorské reliéfní razítko Přibyl 1977
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965-1970
2016
asambláž, desky, kov, kresba tužkou
63 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2016
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1991-1992
akryl, plátno
45 x 45 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92
asambláž, igelit, polystyren, rám
47,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 71
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, tempera, autorsky adjusto
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 70, na štítku Hilmar Jiří