2004
bronzová plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. zezadu Milkov 04
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2012
kombinovaná technika na plátně
160 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2012
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
bronzová plastika, 1. odlitek
v. 34,5 cm
Signatura: sign. zespodu Róna 84
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, plátno
146 x 96 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2001
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2004
akryl, plátno
138 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2004
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2004 - 2005
akryl, plátno
120 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Nesázal 2005, na rubu Nesázal M. 2004-2005
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2004
kombinovaná technika, plátno
140 x 120
Signatura: sign. PD M. Rittstein 04, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2004
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1999 - 2000
olej, akryl, plátno
150 x 195 cm
Signatura: sign. PD Sopko 99/00
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, překližka
183 x 122 cm
Signatura: sign. PD 15. 9. 92 Načeradský
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
2009 - 2010
akryl, olej, plátno
273 x 210 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2009 - 2010
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
2008
akryl, olej, plátno
280 x 230 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta
1989 - 2000
olej, plátno
61 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1989 - 2000
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, písky, překližka
61 x 41 cm
Signatura: sign. UD R. Krivoš 90
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 17
2009
olej, plátno
135 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Štech 09
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2013
tenisové míčky, koberec, kovová plastika
380 x 120 x 70 cm
Signatura: sign. nezjištěna