olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1952
olej, plátno
95 x 75 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
cínová plaketa
38,5 x 38,5 cm
Signatura: zezadu Eva Kmentová 74
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, asambláž, provaz, kart
59,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Č. Kafka 79
dřevěná plastika, kolorováno
v. 39 cm
Signatura: sign. na plintě V. Preclík 81
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olověná plastika
86 x 64,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
cínová plastika
v. 205 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1. pol. 60. le
olověná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
61 x 87 cm
Signatura: sign. PN Aleš Veselý 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, kov, polychromie
v. 65 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 84
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
lité laky, dřevěná deska
180 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2002
vrstvený papír, frotáž, proškrabávaná kresba, perfo
36 x 32 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 2002
ohýbaný a svařovaný smaltovaný plech
54 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu V. Janoušková 1965
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
161 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Medek 62
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, vrypy, sololit
91 x 64 cm
Signatura: sign. UD Málek V. 69, na rubu na štítku Antonín Málek
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
monotyp
50,5 x 36 cm
Signatura: sign. D V. Boudník 68 - 6.
linoleová matrice
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Boudník 1968, LN 12. II. 1967
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Janeček 62, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolážovaný objekt, chiasmáž
v. 20 cm
Signatura: sign. uvnitř na víčku Jiří Kolář 64, zespodu J Kolář 64
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, karton
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 64
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
přípravná kresba, ruční papír
48 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1970
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. UD Sklenář, UD na autorské podložce Sklenář
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf na dřevěné desce
75 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1975
olej, laky, lepenka
44 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
olej, sololit
98 x 124,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 96
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolážovaný objekt, dřevěná deska
175 x 103 cm
Signatura: sign. z obou stran J. Kolář 74
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
barevný pastel, barevné fixy, karton Schoeller Stern
73 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar, LD 1969
asamláž, písmenkové těstoviny, sololit
59,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Kratina 1966
chromovaná kovová plastika
20 x 36 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
papírový reliéf, dřevěná deska, plexi box
101 x 101 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 1976
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akryl, karton
48 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Mirvald
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
2 x akryl, fixativ, plátno
2 ks 95 x 65 cm
Signatura: sign. oba na rubu Jan Kubíček 1985
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, koláž, deska
100 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna