kvaš, koláž, asambláž, karton
34 x 40 cm
Signatura: sign. PD 28.IX. J. Jíra 98
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1997/1998
olej, plátno
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 98
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
enkaustika, textil, překližka
30 x 38 cm
Signatura: sign. UD V. Kiml 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
enkaustika, textilie na desce
58 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 40 cm
Signatura: sign. dole A. Lamr 92
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olověná plastika, zlaceno
v. 62 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
4 x reliéf - 2 x olověný odllitek, 2 x hliníkový od
20,5 x 16 / 14,5 x 9 cm
Signatura: sign. 2 x monogram OZ 62, 3 x zezadu Zoubek
60. léta. 20.
olej, plátno
54 x 100 cm
Signatura: sign. LD Matouš
olej, plátno
62 x 73 cm
Signatura: sign. LD Klápště 69
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
email, lepenka na sololitu
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
1. pol. 60. le
olověná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, ruční papír
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD Sopko 95
tempera, lepenka
46 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter K.
kresba tuší, ruční papír
59,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1987
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
67 x 51 cm
Signatura: sign. LD Načeradský 71
kresba perem, akvarel, karton
42,5 x 22 cm
Signatura: sign. UD Istler, na rubu na štítku Josef Istler
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, pastel, karton
69 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Rittstein 97
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 95, na rubu na blindrámu M. Rittstein 95 (léto)
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 3/8
50 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
lept, autorský tisk
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968
lept 6/8
29,5 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
lept 2/15
50 x 32 cm
lept, měkký kryt, karton 4/8
49,5 x 32 cm
kombinovaná technika, papír
34 x 24,5 cm
Signatura: sign. UD monogram 21. 7. 74
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 6. 4. 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
29,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 65
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
30,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD monogram 20. 6. 73
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD monogram 4. 1. 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
30,5 x 24 cm
Signatura: sign. UD monogram 31. 7. 68
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
strukturální grafika, suchá jehla, otisk dlaně
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1968
barevná strukturální grafika
49 x 28,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika
36,5 x 56 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966 - I.
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
strukturální grafika 8/10
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1965-66
strukturální grafika 2/6
40,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Hovadík 65-66
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
bronzová plastika
v. 30 cm
Signatura: sign. zezadu Eva Kmentová 1969
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
režrot, strukturální grafika IV.
60 x 47 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 1965
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |