2. pol. 40. le
olej, lepenka
34,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevný pastel, křídy, karton
59 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Doubrava
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, překližka
42,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Liesler 41
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Ságner
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, malířská lepenka
29 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. LD E. S. Kostrhon
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu P. Kotík 1934
olej, plátno na překližce
31,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, karton
29,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton
50,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 1940
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tuší, karton
32,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček 33
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tuší, pastel, karton
30,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
27,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LN Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie, vysokogramážový papír Arches
41 x 40,6 cm
Signatura: sign. PD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
20,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Chad 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45, T. v tisku
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
17 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Chad 43
3 x suchá jehla
11,5 x 14 / 12 x 14,5 cm
Signatura: sign. 3 x PD B. Reynek, na přebalu pod dedikací B. Reynek Vánoce 1949
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
křída, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. PD 2. 2. 1974 C. M.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, barevný pastel, barevná kulič
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Zemánková
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
pastel, tužka, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Hackel, LD 4/2 34, na rubu autorské razítko
pastel, tužka, karton
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Hackel, LD 24/6 34, na rubu autorské razítko
35 x 57 cm
Signatura: sign. neznačeno, U 30. 8. 1955
kresba tužkou, karton
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 39
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevný pastel, kvaš, tempera, karton
41 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
koláž, karton
41 x 32 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tisk, tuš, běloba, karton
17,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 63, na rubu monogram AH 63
kombinovaná technika, kresba na fólii (ultrafán), k
24,5 x 35 cm
Signatura: značeno na fólii Zdeněk Miler 57
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
24,5 x 37 cm
Signatura: značeno na fólii PD Zdeněk Miler 57
24,5 x 33 cm
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
49,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
olej, plátno
52 x 40 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 92
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, sololit
41,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 91
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 97